Italwax віск в касеті Top Line Emerald (100 мл)

90.00

90
после регистрации на сайте или входа в личный кабинет

Касетний віск  Italwax Top line Emerald Смарагд -блискучий смарагдово -зелений матеріал для депіляції желеподібної консистенції на синтетичній основі.Він призначений для видалення волосся на великих ділянках -руках,ногах,також бікіні .Найгнучкіший і еластичніший віск в лінійці Top line.

Кремовий віск Italwax emerald top line справляється з видаленням волосся будь-якої жорсткості і підходить для всіх типів шкіри-також для чутливої .Не залежно від довжини волосся (починаючи з 1мм),він делікатно прибирає волоски,не травмуючи чутливу шкіру.

У застиглому стані гібридний віск залишається жорстким,не розливається,не липне,не витікає,навіть якщо перевернути картридж.Коли його розігрівають,він м’який і легко наноситься на шкіру роликом по росту волосків.

Після нанесення формується подвійна плівка-до однієї сторони липнуть волоски біля основи,а до іншої чіпляється смужка.

Гібридні воски Top Line застигають за декілька секунд і тільки потім знімаються проти росту волосся бандажними смужками,не залишаючи липкості на шкірі.

Переваги матеріалу очевидні-він легко наноситься і знімається , домашніх умовах легко можна зробити депіляцію самостійно.Top line смарагд підходить для першого видалення волосся-дуже добре видаляє волосся-залишає на шкірі  ніжний квітковий аромат,створюючи атмосферу догляду і релаксації.

Артикул: kass-top-pearl-1 Категории: ,
https://www.facebook.com/profile.php?id=61554288395429